Úvodní stránka Reference

Reference

Moje dcera chodí do školky moc ráda a vždy hovoří o tom, co ve školce prožila. Zařazování doplňujících a mimoškolních  aktivit hodnotím velmi pozitivně  a děkuji za jejich realizaci. Děkuji Terce a Bětce za jejich kreativitu a chuť s jakou s dětmi pracují.

Maminka Gábinky

Náš syn má ve školce oblíbené zejména  lesní výpravy a lezeckou stěnu. Účastní se také všech dalších doplňujících a mimoškolních aktivit, které hodnotíme velice kladně. Dobrý nápad je cvičení v Sokolovně a na noční spaní se syn vždy velmi těší. Klima ve školce je plně vyhovující – kamarádské vůči dětem, vůči rodičům oceňuji vstřícnost  a komunikativnost.  Jsme velice spokojeni.

Rodiče Adámka

Můj syn navštěvuje Duhový svět již třetím rokem, Filípek je ve školce spokojený  a to je pro mě důležité. Ve školce se také zlepšily jeho stravovací návyky, se skladbou jídelníčku jsme spokojeni, jsem ráda, že nezařazujete sladká jídla.  Z vyprávění od přátel  cítím jak velký  rozdíl je vaše školka od státních. Jsem ráda, že existuje a že je o Filípka dobře postaráno.

Rodiče Filípka

Náš syn chodí do školky  rád a na paní učitelky Kristýnu a Katku se velmi těší. Myslím si, že vaše školka je úplně super vybavená, různorodost hraček, zařízení je krásně barevné. Klima v mateřské škole je přátelské, otevřené a založené na vzájemné důvěře.  Velmi se nám líbí vaše školka, váš přístup a aktivity. Jsme rádi, že jsme vaší školku našli.

Rodiče Adámka