Pro uchazeče

V průběhu školního roku přijímáme děti do MŠ průběžně. Zároveň nabízíme možnost přestupu do 1. - 4. ročníku ZŠ.
.

Do 1. třídy

Nabízíme možnost prohlédnout si naší školu v rámci dnů otevřených dveří, které se konají pravidelně každý měsíc. Pokud máte zájem, abychom si Vás zapsali do seznamu vážných zájemců o zápis do 1. třídy ZŠ Duhový svět, stačí vyplnit on-line přihlášku.

Online přihláška

Přestup do naší školy

Pokud uvažujete o přestupu Vašeho dítěte a filozofie naší školy vás oslovila, kontaktujte nás pomocí telefonického rozhovoru nebo vyplňte náš on-line kontaktní formulář.

Online přihláška

Máte zájem podívat se, jak to u nás vypadá? Srdečně vás zveme na dny otevřených dveří, které se konají ve školním 2020/2021 v těchto termínech:

• 21. října
  • 19. listopadu
  • 15. ledna
  • 18. února
  • 19. března

Škola bude v těchto termínech otevřena vždy od 13:00 do 17:00, po předchozí domluvě lze školu navštívit i během dopoledne a podívat se, jak probíhá výuka v naší škole.

Individuální termín návštěvy lze sjednat na telefonním čísle 777 454 460, nebo prostřednictvím formuláře na této stránce.

Máte zájem podívat se, jak to u nás vypadá? Srdečně vás zveme na dny otevřených dveří, které se konají v těchto termínech:

MŠ Bendlova ulice - určeno pro rodiče dětí ve věku od dvou do čtyř let.

• 22. října
  • 18. listopadu
  • 14. ledna
  • 17. února
  • 17. března
  • 20. dubna

MŠ J. Hory - určeno pro rodiče dětí od 5 let.

• 21. října
  • 19. listopadu
  • 15. ledna
  • 18. února
  • 19. března
  • 23. dubna

Školku je možné navštívit vždy v čase od 10:00 do 17:00.