Do 1. třídy

Nabízíme možnost prohlédnout si naší školu v rámci dnů otevřených dveří, které se konají pravidelně každý měsíc.

Cílem akcí je seznámit rodiče s filozofií naší školy, výukou v naší škole a prostředím školy. Rádi Vám ukážeme naše vyučování a pomůžeme Vám se rozhodnout, zda je naše škola pro vaše dítě vhodná. Máme pro Vás připraveny dny otevřeného vyučování, 15 minutový náhled do hodin, pozorování výuky a následný rozhovor na základě pozorování a vlastního očekávání rodičů, seznamování s vizí a záměry školy. Možnost nahlédnout do vyučování máte vždy v den otevřených dveří od 9:00 do 11:00 hod, z organizačních důvodů prosíme plánovanou účast ve výuce potvrdit alespoň den předem. Pokud vám termín dne otevřených dveří nevyhovuje, kontaktujte nás, domluvíme návštěvu v jiném termínu.

 

Akce pro závazné zájemce březen 2020

Předvstupní rozhovor s vážnými zájemci, probíhá za účasti nejlépe obou rodičů a dítěte. Rodiče si v rozhovoru s ředitelem školy či jeho zástupci ujasňují svá očekávání a vizi školy.

 

Závazný zápis a podpis smlouvy - duben 2020

Zápis do školy probíhá dva dny 2. a 3. dubna 2020 ve stejnou dobu od 15:00 do 18:00 na adrese Základní škola Duhový svět, s. r. o., J. Hory 1376, 272 01 Kladno, individuálně v pořadí příchozích.

 

Pro školní rok 2020/2021 škola přijímá 10 žáků k plnění povinné školní docházky.

Náhradní termín zápisu je možno domluvit osobně nebo telefonicky.

 

Více informací

 

Pokud máte zájem, abychom si Vás zapsali do seznamu vážných zájemců o zápis do 1. třídy ZŠ Duhový svět, vyplňte prosím níže uvedený formulář na základě kterého budete pozváni k předvstupnímu pohovoru: